1111J3006P20DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J3006P20DQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1111J3006P20DQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 6.2PF 300V C0G/NP0 1111
Foi de date: 1111J3006P20DQT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1111J3006P20DQT
Număr parc 1111J3006P20DQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 6.2PF 300V C0G/NP0 1111 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 92617 pcs Fișa cu date 1111J3006P20DQT.pdf
Tensiune - evaluat 300V Toleranţă ±0.5pF
Grosime (Max) 0.070" (1.78mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1111 (2828 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 6.2pF ±0.5pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) capacitanță 6.2pF