1111J2500271JQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J2500271JQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1111J2500271JQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 270PF 250V C0G/NP0 1111
Foi de date: 1111J2500271JQT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1111J2500271JQT
Număr parc 1111J2500271JQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 270PF 250V C0G/NP0 1111 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 83850 pcs Fișa cu date 1111J2500271JQT.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.070" (1.78mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1111 (2828 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 270pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) capacitanță 270pF