111122K00390FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
111122K00390FQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 111122K00390FQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 39PF 2KV C0G/NP0 1111
Foi de date: 111122K00390FQT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 111122K00390FQT
Număr parc 111122K00390FQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 39PF 2KV C0G/NP0 1111 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 53242 pcs Fișa cu date 111122K00390FQT.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.098" (2.50mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serie -
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1111 (2828 Metric) Alte nume 1608-1275-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Non-Magnetic Rata de eșec -
descriere detaliata 39pF ±1% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) capacitanță 39pF