0805Y6300472JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y6300472JXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805Y6300472JXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 4700PF 630V X7R 0805
Foi de date: 1.0805Y6300472JXT.pdf2.0805Y6300472JXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805Y6300472JXT
Număr parc 0805Y6300472JXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 4700PF 630V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 293896 pcs Fișa cu date 1.0805Y6300472JXT.pdf2.0805Y6300472JXT.pdf
Tensiune - evaluat 630V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination
Rata de eșec - descriere detaliata 4700pF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
capacitanță 4700pF Aplicații Boardflex Sensitive