0805Y5004P70DAT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y5004P70DAT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805Y5004P70DAT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 4.7PF 500V C0G/NP0 0805
Foi de date: 1.0805Y5004P70DAT.pdf2.0805Y5004P70DAT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805Y5004P70DAT
Număr parc 0805Y5004P70DAT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 4.7PF 500V C0G/NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 456791 pcs Fișa cu date 1.0805Y5004P70DAT.pdf2.0805Y5004P70DAT.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±0.5pF
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie FlexiCap™
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 4.7pF ±0.5pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) capacitanță 4.7pF