0805Y2503P30CCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y2503P30CCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805Y2503P30CCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 3.3PF 250V C0G/NP0 0805
Foi de date: 1.0805Y2503P30CCT.pdf2.0805Y2503P30CCT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0805Y2503P30CCT
Număr parc 0805Y2503P30CCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 3.3PF 250V C0G/NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 343530 pcs Fișa cu date 1.0805Y2503P30CCT.pdf2.0805Y2503P30CCT.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination
Rata de eșec - descriere detaliata 3.3pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
capacitanță 3.3pF Aplicații Boardflex Sensitive