0805Y2500221MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y2500221MDT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805Y2500221MDT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 220PF 250V X7R 0805
Foi de date: 0805Y2500221MDT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805Y2500221MDT
Număr parc 0805Y2500221MDT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 220PF 250V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 348299 pcs Fișa cu date 0805Y2500221MDT.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 220pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 220pF