0805Y2006P80BFR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y2006P80BFR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805Y2006P80BFR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 0805
Foi de date: 0805Y2006P80BFR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
24000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805Y2006P80BFR
Număr parc 0805Y2006P80BFR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 137213 pcs Fișa cu date 0805Y2006P80BFR.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±0.1pF
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 6.8pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 6.8pF