0805Y2003P00HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y2003P00HQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805Y2003P00HQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 3PF 200V C0G/NP0 0805
Foi de date: 0805Y2003P00HQT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0805Y2003P00HQT
Număr parc 0805Y2003P00HQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 3PF 200V C0G/NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 95316 pcs Fișa cu date 0805Y2003P00HQT.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±0.05pF
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Q, Low Loss, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 3pF ±0.05pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) capacitanță 3pF