0805Y1K00271KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y1K00271KXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805Y1K00271KXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 270PF 1KV X7R 0805
Foi de date: 1.0805Y1K00271KXT.pdf2.0805Y1K00271KXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805Y1K00271KXT
Număr parc 0805Y1K00271KXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 270PF 1KV X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 595620 pcs Fișa cu date 1.0805Y1K00271KXT.pdf2.0805Y1K00271KXT.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Rata de eșec - descriere detaliata 270pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
capacitanță 270pF Aplicații Boardflex Sensitive