0805Y1000331GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y1000331GFR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805Y1000331GFR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0805
Foi de date: 0805Y1000331GFR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
24000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805Y1000331GFR
Număr parc 0805Y1000331GFR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 235780 pcs Fișa cu date 0805Y1000331GFR.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 330pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 330pF