0805Y0500221MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0500221MDR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805Y0500221MDR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 220PF 50V X7R 0805
Foi de date: 0805Y0500221MDR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
24000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805Y0500221MDR
Număr parc 0805Y0500221MDR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 220PF 50V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 440332 pcs Fișa cu date 0805Y0500221MDR.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 220pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 220pF