0805Y0500104KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805Y0500104KDR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.10UF 50V X7R 0805
Foi de date: 0805Y0500104KDR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
24000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805Y0500104KDR
Număr parc 0805Y0500104KDR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.10UF 50V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 511514 pcs Fișa cu date 0805Y0500104KDR.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 50V
Toleranţă 0.1µF Grosime (Max) X7R
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie FlexiCap™ Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută High Reliability, Automotive Evaluări AEC-Q200
Polarizare 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 0805Y0500104KDR Stil de plumb 0.051" (1.30mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Epoxy Mountable, High Temperature
Rata de eșec - Descriere extinsă 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Descriere CAP CER 0.10UF 50V X7R 0805