0805J2500682KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J2500682KXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805J2500682KXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 6800PF 250V X7R 0805
Foi de date: 1.0805J2500682KXT.pdf2.0805J2500682KXT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0805J2500682KXT
Număr parc 0805J2500682KXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 6800PF 250V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 577609 pcs Fișa cu date 1.0805J2500682KXT.pdf2.0805J2500682KXT.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 6800pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) capacitanță 6800pF