0805J2000181KDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J2000181KDT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805J2000181KDT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 180PF 200V X7R 0805
Foi de date: 0805J2000181KDT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805J2000181KDT
Număr parc 0805J2000181KDT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 180PF 200V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 407768 pcs Fișa cu date 0805J2000181KDT.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 180pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 180pF