0805J1K00120FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J1K00120FCR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805J1K00120FCR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 12PF 1KV C0G/NP0 0805
Foi de date: 1.0805J1K00120FCR.pdf2.0805J1K00120FCR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
24000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805J1K00120FCR
Număr parc 0805J1K00120FCR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 12PF 1KV C0G/NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 164102 pcs Fișa cu date 1.0805J1K00120FCR.pdf2.0805J1K00120FCR.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 12pF ±1% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) capacitanță 12pF