0805J1500151FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J1500151FQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805J1500151FQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 150PF 150V C0G/NP0 0805
Foi de date: 0805J1500151FQT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805J1500151FQT
Număr parc 0805J1500151FQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 150PF 150V C0G/NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57226 pcs Fișa cu date 0805J1500151FQT.pdf
Tensiune - evaluat 150V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Q, Low Loss Rata de eșec -
descriere detaliata 150pF ±1% 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 150pF