0805J1000682MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J1000682MXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805J1000682MXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 6800PF 100V X7R 0805
Foi de date: 1.0805J1000682MXR.pdf2.0805J1000682MXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
24000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805J1000682MXR
Număr parc 0805J1000682MXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 6800PF 100V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 645465 pcs Fișa cu date 1.0805J1000682MXR.pdf2.0805J1000682MXR.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 6800pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) capacitanță 6800pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0805J1000682MXRE03
0805J1000682MXRE03
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 6800PF 100V X7R 0805