0805J1000272MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J1000272MXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805J1000272MXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 2700PF 100V X7R 0805
Foi de date: 1.0805J1000272MXT.pdf2.0805J1000272MXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805J1000272MXT
Număr parc 0805J1000272MXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 2700PF 100V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 575171 pcs Fișa cu date 1.0805J1000272MXT.pdf2.0805J1000272MXT.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 2700pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) capacitanță 2700pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0805J1000272MXTE03
0805J1000272MXTE03
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 2700PF 100V X7R 0805