0805J063P900DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J063P900DQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805J063P900DQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.9PF 63V C0G/NP0 0805
Foi de date: 0805J063P900DQT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805J063P900DQT
Număr parc 0805J063P900DQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.9PF 63V C0G/NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 231594 pcs Fișa cu date 0805J063P900DQT.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±0.5pF
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Q, Low Loss Rata de eșec -
descriere detaliata 0.9pF ±0.5pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.9pF