0805J0630181KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0630181KXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805J0630181KXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 180PF 63V X7R 0805
Foi de date: 1.0805J0630181KXR.pdf2.0805J0630181KXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
24000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805J0630181KXR
Număr parc 0805J0630181KXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 180PF 63V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 691153 pcs Fișa cu date 1.0805J0630181KXR.pdf2.0805J0630181KXR.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 180pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) capacitanță 180pF