0805J0500471MATE03
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0500471MATE03 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805J0500471MATE03
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0805
Foi de date: 1.0805J0500471MATE03.pdf2.0805J0500471MATE03.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805J0500471MATE03
Număr parc 0805J0500471MATE03 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 56491 pcs Fișa cu date 1.0805J0500471MATE03.pdf2.0805J0500471MATE03.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.045" (1.15mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie -
Evaluări AEC-Q200 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 1608-1339-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL (X2Y) Rata de eșec -
descriere detaliata 470pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 470pF