0805J0250681KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0250681KCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805J0250681KCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 680PF 25V C0G/NP0 0805
Foi de date: 1.0805J0250681KCT.pdf2.0805J0250681KCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805J0250681KCT
Număr parc 0805J0250681KCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 680PF 25V C0G/NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 511414 pcs Fișa cu date 1.0805J0250681KCT.pdf2.0805J0250681KCT.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 680pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) capacitanță 680pF