0603Y2006P80BUT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2006P80BUT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603Y2006P80BUT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 0603
Foi de date: 1.0603Y2006P80BUT.pdf2.0603Y2006P80BUT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0603Y2006P80BUT
Număr parc 0603Y2006P80BUT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 120881 pcs Fișa cu date 1.0603Y2006P80BUT.pdf2.0603Y2006P80BUT.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±0.1pF
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 6.8pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) capacitanță 6.8pF