0603Y2000102KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2000102KXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603Y2000102KXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 200V X7R 0603
Foi de date: 1.0603Y2000102KXT.pdf2.0603Y2000102KXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0603Y2000102KXT
Număr parc 0603Y2000102KXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1000PF 200V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 842305 pcs Fișa cu date 1.0603Y2000102KXT.pdf2.0603Y2000102KXT.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) capacitanță 1000pF