0603Y1000103JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603Y1000103JDR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Foi de date: 0603Y1000103JDR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
32000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0603Y1000103JDR
Număr parc 0603Y1000103JDR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 10000PF 100V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 467738 pcs Fișa cu date 0603Y1000103JDR.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 100V
Toleranţă 10000pF Grosime (Max) X7R
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie FlexiCap™ Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută High Reliability, Automotive Evaluări AEC-Q200
Polarizare 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 0603Y1000103JDR Stil de plumb 0.031" (0.80mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Epoxy Mountable, High Temperature
Rata de eșec - Descriere extinsă 10000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5% Descriere CAP CER 10000PF 100V X7R 0603