0603Y0633P30CFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0633P30CFT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603Y0633P30CFT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 3.3PF 63V C0G/NP0 0603
Foi de date: 0603Y0633P30CFT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0603Y0633P30CFT
Număr parc 0603Y0633P30CFT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 3.3PF 63V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 339866 pcs Fișa cu date 0603Y0633P30CFT.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 3.3pF ±0.25pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) capacitanță 3.3pF