0603Y0630472MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0630472MXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603Y0630472MXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 4700PF 63V X7R 0603
Foi de date: 1.0603Y0630472MXR.pdf2.0603Y0630472MXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
32000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0603Y0630472MXR
Număr parc 0603Y0630472MXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 4700PF 63V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 955246 pcs Fișa cu date 1.0603Y0630472MXR.pdf2.0603Y0630472MXR.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 4700pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) capacitanță 4700pF