0603Y0500820GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0500820GCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603Y0500820GCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 0603
Foi de date: 1.0603Y0500820GCT.pdf2.0603Y0500820GCT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0603Y0500820GCT
Număr parc 0603Y0500820GCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 406469 pcs Fișa cu date 1.0603Y0500820GCT.pdf2.0603Y0500820GCT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 82pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) capacitanță 82pF