0603Y0500560KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0500560KCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603Y0500560KCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
Foi de date: 1.0603Y0500560KCT.pdf2.0603Y0500560KCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0603Y0500560KCT
Număr parc 0603Y0500560KCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 729474 pcs Fișa cu date 1.0603Y0500560KCT.pdf2.0603Y0500560KCT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 56pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) capacitanță 56pF