0603Y0500103KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0500103KXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603Y0500103KXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Foi de date: 1.0603Y0500103KXT.pdf2.0603Y0500103KXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0603Y0500103KXT
Număr parc 0603Y0500103KXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 10000PF 50V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 708102 pcs Fișa cu date 1.0603Y0500103KXT.pdf2.0603Y0500103KXT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 0603Y0500103KXT-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination, High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
capacitanță 10000pF Aplicații High Reliability, Boardflex Sensitive