0603Y0250103MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0250103MDT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603Y0250103MDT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 25V X7R 0603
Foi de date: 0603Y0250103MDT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0603Y0250103MDT
Număr parc 0603Y0250103MDT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 10000PF 25V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 548308 pcs Fișa cu date 0603Y0250103MDT.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 10000pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) capacitanță 10000pF