0603Y0165P60BCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0165P60BCR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603Y0165P60BCR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 5.6PF 16V C0G/NP0 0603
Foi de date: 1.0603Y0165P60BCR.pdf2.0603Y0165P60BCR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
32000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0603Y0165P60BCR
Număr parc 0603Y0165P60BCR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 5.6PF 16V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 306896 pcs Fișa cu date 1.0603Y0165P60BCR.pdf2.0603Y0165P60BCR.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±0.1pF
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 5.6pF ±0.1pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) capacitanță 5.6pF