0603Y0100681KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0100681KXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603Y0100681KXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 680PF 10V X7R 0603
Foi de date: 1.0603Y0100681KXT.pdf2.0603Y0100681KXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0603Y0100681KXT
Număr parc 0603Y0100681KXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 680PF 10V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 711693 pcs Fișa cu date 1.0603Y0100681KXT.pdf2.0603Y0100681KXT.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 680pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) capacitanță 680pF