0603Y0100152JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603Y0100152JXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1500PF 10V X7R 0603
Foi de date: 0603Y0100152JXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0603Y0100152JXT
Număr parc 0603Y0100152JXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1500PF 10V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 735179 pcs Fișa cu date 0603Y0100152JXT.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 10V
Toleranţă 1500pF Grosime (Max) X7R (2R1)
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie FlexiCap™ Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Polarizare 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 0603Y0100152JXT Stil de plumb 0.031" (0.80mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature
Rata de eșec - Descriere extinsă 1500pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5% Descriere CAP CER 1500PF 10V X7R 0603