0603J100P400CQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J100P400CQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603J100P400CQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.4PF 100V C0G/NP0 0603
Foi de date: 0603J100P400CQT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0603J100P400CQT
Număr parc 0603J100P400CQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.4PF 100V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 410429 pcs Fișa cu date 0603J100P400CQT.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Q, Low Loss Rata de eșec -
descriere detaliata 0.4pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) capacitanță 0.4pF