0603J1000391KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603J1000391KCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 390PF 100V C0G/NP0 0603
Foi de date: 0603J1000391KCT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0603J1000391KCT
Număr parc 0603J1000391KCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 390PF 100V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 750122 pcs Fișa cu date 0603J1000391KCT.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 100V
Toleranţă 390pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 0603J1000391KCT Stil de plumb 0.031" (0.80mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Epoxy Mountable
Rata de eșec - Descriere extinsă 390pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Descriere CAP CER 390PF 100V C0G/NP0 0603