0603J1000221GAT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J1000221GAT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603J1000221GAT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0603
Foi de date: 0603J1000221GAT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0603J1000221GAT
Număr parc 0603J1000221GAT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 256280 pcs Fișa cu date 0603J1000221GAT.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie -
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 220pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) capacitanță 220pF