0603J063P470CCT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603J063P470CCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.47PF 63V C0G/NP0 0603
Foi de date: 0603J063P470CCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0603J063P470CCT
Număr parc 0603J063P470CCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.47PF 63V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 573588 pcs Fișa cu date 0603J063P470CCT.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 63V
Toleranţă 0.47pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 0603J063P470CCT Stil de plumb 0.031" (0.80mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Epoxy Mountable
Rata de eșec - Descriere extinsă 0.47pF ±0.25pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.25pF Descriere CAP CER 0.47PF 63V C0G/NP0 0603