0603J0630150FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0630150FCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603J0630150FCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 15PF 63V C0G/NP0 0603
Foi de date: 1.0603J0630150FCT.pdf2.0603J0630150FCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0603J0630150FCT
Număr parc 0603J0630150FCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 15PF 63V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 188664 pcs Fișa cu date 1.0603J0630150FCT.pdf2.0603J0630150FCT.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 15pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) capacitanță 15pF