0603J050P200HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J050P200HQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603J050P200HQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.2PF 50V C0G/NP0 0603
Foi de date: 0603J050P200HQT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0603J050P200HQT
Număr parc 0603J050P200HQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.2PF 50V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 240128 pcs Fișa cu date 0603J050P200HQT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±0.05pF
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Q, Low Loss Rata de eșec -
descriere detaliata 0.2pF ±0.05pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) capacitanță 0.2pF