0603J0253P30BCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0253P30BCR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603J0253P30BCR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0603
Foi de date: 1.0603J0253P30BCR.pdf2.0603J0253P30BCR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
32000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0603J0253P30BCR
Număr parc 0603J0253P30BCR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 338888 pcs Fișa cu date 1.0603J0253P30BCR.pdf2.0603J0253P30BCR.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±0.1pF
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 3.3pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) capacitanță 3.3pF