0603J0250682MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0250682MXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603J0250682MXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 6800PF 25V X7R 0603
Foi de date: 1.0603J0250682MXT.pdf2.0603J0250682MXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0603J0250682MXT
Număr parc 0603J0250682MXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 6800PF 25V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 682037 pcs Fișa cu date 1.0603J0250682MXT.pdf2.0603J0250682MXT.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 6800pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) capacitanță 6800pF