060321500390FQTLSM
Knowles SyferKnowles Syfer
060321500390FQTLSM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 060321500390FQTLSM
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 39PF 150V C0G/NP0 0603
Foi de date: 060321500390FQTLSM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 060321500390FQTLSM
Număr parc 060321500390FQTLSM Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 39PF 150V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 149500 pcs Fișa cu date 060321500390FQTLSM.pdf
Tensiune - evaluat 150V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie -
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 1608-1258-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Q, Low Loss, Non-Magnetic Rata de eșec -
descriere detaliata 39pF ±1% 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) capacitanță 39pF