0505Y3000510GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505Y3000510GQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0505Y3000510GQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 51PF 300V C0G/NP0 0505
Foi de date: 0505Y3000510GQT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0505Y3000510GQT
Număr parc 0505Y3000510GQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 51PF 300V C0G/NP0 0505 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57887 pcs Fișa cu date 0505Y3000510GQT.pdf
Tensiune - evaluat 300V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.050" (1.27mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0505 (1313 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 51pF ±2% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric) capacitanță 51pF