0505Y2500180KQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505Y2500180KQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0505Y2500180KQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 18PF 250V C0G/NP0 0505
Foi de date: 0505Y2500180KQT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0505Y2500180KQT
Număr parc 0505Y2500180KQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 18PF 250V C0G/NP0 0505 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 197885 pcs Fișa cu date 0505Y2500180KQT.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.050" (1.27mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0505 (1313 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 18pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric) capacitanță 18pF