0505J2500200KQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0505J2500200KQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 20PF 250V C0G/NP0 0505
Foi de date: 0505J2500200KQT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0505J2500200KQT
Număr parc 0505J2500200KQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 20PF 250V C0G/NP0 0505 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 226661 pcs Fișa cu date 0505J2500200KQT.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 250V
Toleranţă 20pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 0505 (1313 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 0505J2500200KQT Stil de plumb 0.050" (1.27mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Epoxy Mountable, High Q, Low Loss
Rata de eșec - Descriere extinsă 20pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Descriere CAP CER 20PF 250V C0G/NP0 0505