0505J2000910KQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J2000910KQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0505J2000910KQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 91PF 200V C0G/NP0 0505
Foi de date: 0505J2000910KQT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0505J2000910KQT
Număr parc 0505J2000910KQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 91PF 200V C0G/NP0 0505 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 141397 pcs Fișa cu date 0505J2000910KQT.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.050" (1.27mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0505 (1313 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 91pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) capacitanță 91pF