0505J2000101JQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J2000101JQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0505J2000101JQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 0505
Foi de date: 0505J2000101JQT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0505J2000101JQT
Număr parc 0505J2000101JQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 0505 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 100526 pcs Fișa cu date 0505J2000101JQT.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.050" (1.27mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0505 (1313 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 100pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) capacitanță 100pF