0505J1502P70HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J1502P70HQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0505J1502P70HQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 2.7PF 150V C0G/NP0 0505
Foi de date: 0505J1502P70HQT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0505J1502P70HQT
Număr parc 0505J1502P70HQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 2.7PF 150V C0G/NP0 0505 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 66155 pcs Fișa cu date 0505J1502P70HQT.pdf
Tensiune - evaluat 150V Toleranţă ±0.05pF
Grosime (Max) 0.050" (1.27mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0505 (1313 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 2.7pF ±0.05pF 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) capacitanță 2.7pF